GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 12645542
nr 1264 5542
Lockurnor
2 st, Majolika, bland annat Rörstrand. Höjd: 36-50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:31:14
15/7 18:26:14
Majolika