GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 12645542

nr 1264 5542

Lockurnor

2 st, Majolika, bland annat Rörstrand. Höjd: 36-50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:31:14

15/7 18:26:14 1      Vinnande bud

Majolika